te Kudelstaart, opgericht 17 mei 1976
Home » Koppeltoernooi Aalsmeer » Eindstand 1990

Eindstand 1990

uitslag koppeltoernooi sjoelclub "Aalsmeer" 17 maart 1990.  
  Klasse A ronde 1 ronde 2 ronde 3 Totaal  
1 Jacqueline Heijnis - Siem Oostenbrink 1303 1340 1264 3907 130,23
2 P. Luijendijk - B. Nuis 1268 1288 1307 3863 128,77
3 B. Michels - B. van Walllaard 1243 1282 1327 3852 128,40
4 Jan Drent - Henk Mulder 1281 1302 1227 3810 127,00
5 Frank Cordemeijer - Cock Tukker 1231 1280 1270 3781 126,03
6 Freddie Spit - Jaco Tukker 1219 1276 1282 3777 125,90
7 S. Copinga - Harm Zoutman 1204 1282 1283 3769 125,63
8 A. de Boer - A. Meijer 1168 1231 1307 3706 123,53
9 Leo van Tiem - John de Vries 1153 1312 1240 3705 123,50
10 B. Fennema - J. Rozendal 1180 1259 1207 3646 121,53
11 B. Geleijn - Andre Jacobs 1228 1161 1255 3644 121,47
12 Piet Kant - Sidney Korsse 1111 1240 1260 3611 120,37
13 Tiny Amsing - RienStokkermans 1203 1214 1184 3601 120,03
14 W. Heerens - A. de Jager 1196 1211 1183 3590 119,67
15 Patrick Haring - Michiel Vergoossen 1193 1183 1210 3586 119,53
16 T. Hollander - Werner Hollander 1153 1219 1201 3573 119,10
17 A. Blauw - R. ter Haar 1183 1252 1135 3570 119,00
18 R. Blauw - J. Roukema 1114 1229 1209 3552 118,40
  Klasse B          
1 Joop van Leeuwen - Ron Swiersema 1170 1165 1153 3488 116,27
2 Piet Leijen - Gre Wezelenburg 1158 1143 1112 3413 113,77
3 G. Groenewegen - W. Kooyman 1166 1094 1137 3397 113,23
4 Marcel Eickhoff - L. Roubos 1083 1129 1162 3374 112,47
5 W. Meconi - G. Stoelhorst 1189 1080 1075 3344 111,47
6 C. Langeveld - P. van de Luit 1138 1110 1068 3316 110,53
7 C. van Helden - J. van Helden 1151 1089 1070 3310 110,33
8 Betty Leyen - Nely Springin'tveld 1088 1152 1069 3309 110,30
9 Ank Koek - Wim van Leeuwen 1094 1151 1057 3302 110,07
10 J. Joore - J. Kaptein 1076 1187 1038 3301 110,03
11 Ger Koek - J. van Leeuwen 1042 1193 1058 3293 109,77
12 Nico Noort - Siem Schouten 1127 1057 1078 3262 108,73
13 Henk Goldstein - Lies Nap 1150 1082 1021 3253 108,43
14 Ron de Boer - B. Nieuwenhuis 1085 1115 1046 3246 108,20
15 W. Dam - R. van Nieuwenhuijzen 1035 1117 1092 3244 108,13
16 Sjaak Siebeling - Wijnand Springin'tveld 1121 1108 1005 3234 107,80
17 J. Admiraal - D. Wolkers 1063 1106 1052 3221 107,37
18 Hans van Leeuwen - Nel Zwartendijk 1011 1131 1023 3165 105,50
  Klasse C ronde 1 ronde 2 ronde 3    
1 Jan Heijnis - Leonne Heijnis 1003 1124 1102 3229 107,63
2 Jan Nap - Liesbeth Goldstein 1014 1097 1037 3148 104,93
3 C. de Ridder - J. van Dijkhuizen 1042 1018 1041 3101 103,37
4 C. van Noort - W. Mooyekind 1049 1026 1026 3101 103,37
5 W. van Dijk - M. van Kesteren 984 982 1109 3075 102,50
6 Ellen Bekking - Rene Bekking 945 1136 993 3074 102,47
7 T. Noort - A. Schouten 1007 996 1066 3069 102,30
8 J. Borsje - M. Michels 1013 974 1081 3068 102,27
9 J. Joore - J. Vermeer 1011 1058 987 3056 101,87
10 L. Verdam - W. Verdam 987 1013 1047 3047 101,57
11 D. Semp - J. Snippenberg 931 1076 1015 3022 100,73
12 L. Wit - M. Wit 1004 985 1012 3001 100,03
13 R. Brand - R. Reijerkerk 1002 1000 992 2994 99,80
14 Willy van Haarlem - Piet van Leeuwen 1025 978 990 2993 99,77
15 A. Lens - W. van de Wolf 945 1070 966 2981 99,37
16 Klaas Eveleens - Leen Kuin 1097 967 901 2965 98,83
17 Jan Geleijn - Jeanne van Wees 986 1027 934 2947 98,23
18 A. Gubbels - D. de Jong 969 1036 940 2945 98,17
  Klasse D          
1 An van Heusden - Marianne Parson 926 962 1166 3054 101,80
2 D. Baardse - G. den Oever 900 1014 1090 3004 100,13
3 Jan Alderden - Jaap van Wees 947 993 1061 3001 100,03
4 I. Peters - A. van de Wolf 995 941 1039 2975 99,17
5 Jopie de Vries - Leen de Vries 968 975 1015 2958 98,60
6 Co Eveleens - Corrie Kuin 986 953 1017 2956 98,53
7 D. Beumer - Hans van Leeuwen 1006 923 1027 2956 98,53
8 F. Bode - M. Terwijn 1039 894 1017 2950 98,33
9 K. de Gans - W. Janneman 978 926 1040 2944 98,13
10 J. Bode - B. van 't Hof 942 987 1011 2940 98,00
11 Dit Jongkind - Mijnie van Leeuwen 947 934 1041 2922 97,40
12 Ada Beiboer - Janny den Boer 978 961 979 2918 97,27
13 D. van de Voort - H. van de Voort 941 932 1040 2913 97,10
14 A. Beijk - B. Beijk 993 960 946 2899 96,63
15 J. Hoekmeijer - M. Hoekmeijer 880 1044 956 2880 96,00
16 G. van Nieuwenhuijzen - T. van Nieuwenhuijzen 941 939 993 2873 95,77
17 W. Kraan - M. Veenvliet 958 929 971 2858 95,27
18 J. Cas - E. de Hoop 1008 897 945 2850 95,00
  Klasse E ronde 1 ronde 2 ronde 3    
1 B. van Nieuwenhuijzen - W. van Nieuwenhuijzen 918 952 983 2853 95,10
2 R. van der Jagt - C. Ouwerkerk 941 895 944 2780 92,67
3 A. van Nieuwenheijzen - C. van Niewenheijzen 945 927 878 2750 91,67
4 T. Lemmers - R. Lemmers 860 1000 876 2736 91,20
5 C. van Dijk - R. de Haan 895 925 910 2730 91,00
6 N. Joore - N. Lagenburg 881 899 916 2696 89,87
7 A. Karssen - Mevr. Fegman 924 861 872 2657 88,57
8 A. Bos - C. Brouwer 855 905 897 2657 88,57
9 R. Bode - A. Diepenveen 837 929 890 2656 88,53
10 R. van den Heuvel - B. Palmboom 837 815 969 2621 87,37
11 T. Beij - G. van de Lans 893 909 812 2614 87,13
12 A. Bode - W. Diepenveen 893 871 841 2605 86,83
13 W. van de Brink - M. van Nieuwenhuijzen 905 856 833 2594 86,47
14 T. Cozijn - A. van Dreunen 848 817 896 2561 85,37
15 J. Dool - I. Heeg 867 786 844 2497 83,23
16 J. Arrachart - R. van Noort 806 817 828 2451 81,70
17 M.Snel - R. Heuben 829 767 791 2387 79,57