te Kudelstaart, opgericht 17 mei 1976
Home » Uitslagen algemeen » Tussenstand afd. West
Tussenstand sjoelen individueel afdeling West 2015
Hoofdklasse heren A 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde totaal gemid.
1 Martin van den Heuvel 1452 1459 1482 1406 5799 144,98
2 Jan Drent 1438 1464 1443 1451 5796 144,90
3 Cock Tukker 1438 1420 1432 1417 5707 142,68
4 Leo van Tiem 1423 1381 1396 1402 5602 140,05
5 Albert Geleijn 1333 1388 1303 1394 5418 135,45
Hoofdklasse dames A 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde totaal gemid.
1 Simone Frijlink 1422 1393 1376 1430 5621 140,53
2 Jacqueline Heijnis 1420 1424 1369 1398 5611 140,28
3 Joke Schagen 1326 1282 1398 1382 5388 134,70
4 Petra Houweling 1351 1366 1371 1299 5387 134,68
5 Nel Henneman 1313 1391 1318 1361 5383 134,58
6 Marry Verhoeven 1271 1327 1399 1381 5378 134,45
7 Tiny Amsing 1341 1315 1370 1341 5367 134,18
8 Anneke van den Heuvel 1342 1316 1309 1293 5260 131,50
Hoofdklasse heren B 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde totaal gemid.
1 Iko van Elburg 1392 1402 1367 1396 5557 138,93
2 Jos van Rikxoort 1355 1369 1354 1418 5496 137,40
3 Martin de Boer 1350 1387 1355 1391 5483 137,08
4 Eric Roosendaal 1386 1325 1365 1383 5459 136,48
5 Robert Pick 1411 1400 1351 1296 5458 136,45
6 Alex Pietersen 1396 1379 1300 1351 5426 135,65
7 Paul van den Berg 1401 1379 1285 1320 5385 134,63
8 Wim Eijlers 1397 1328 2725 136,25
9 Hans van Leeuwen 1329 1334 2663 133,15
10 Henk Goldstein 1319 1339 2658 132,90
C-klasse 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde totaal gemid.
1 Kees Kuypers 1265 1422 1333 1378 5398 134,95
2 Danny de Graaff 1321 1396 1234 1367 5318 132,95
3 Tim van Tiem 1316 1343 1324 1329 5312 132,80
4 John de Vries 1295 1328 1309 1379 5311 132,78
5 Jaap Ploeger 1315 1302 1297 1346 5260 131,50
6 Joke de Haan 1351 1287 1310 1300 5248 131,20
7 Henny van Breukelen 1260 1302 1316 1370 5248 131,20
8 Nicole Zonneveld 1359 1313 1333 1237 5242 131,05
9 Chris van Kalmthout 1278 1304 1227 1260 5069 126,73
10 Elisa Houweling 1326 1241 1216 1271 5054 126,35
11 Jaap Goldstein 1166 1275 1218 1130 4789 119,73
12 Sjaak Siebeling 1220 1224 2444 122,20
D-klasse 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde totaal gemid.
1 Karin Geleijn 1323 1275 1315 1325 5238 130,95
2 Monique Brandsma 1328 1337 1287 1241 5193 129,83
3 Dewan Jodha 1243 1338 1306 1250 5137 128,43
4 Jan de Groot 1355 1242 1240 1279 5116 127,90
5 Anneke de Groot 1235 1284 1278 1236 5033 125,83
6 Rob Kuypers 1243 1249 1222 1282 4996 124,90
7 Els de Groot 1230 1211 1245 1249 4935 123,38
8 Monique Zonneveld 1212 1255 1257 1205 4929 123,23
9 Jannie Plooijer 1128 1277 1269 1253 4927 123,18
10 Nel Spruit 1230 1197 1215 1243 4885 122,13
11 Henk Brozius 1213 1228 1168 1147 4756 118,90
12 Nico Bakker 1248 1213 2461 123,05
E-klasse 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde totaal gemid.
1 Theo van Leijden 1335 1280 1253 1257 5125 128,13
2 Jan Piet 1315 1299 1155 1227 4996 124,90
3 Ramon Gopie 1182 1247 1222 1271 4922 123,05
4 Margriet Duin 1246 1239 1217 1130 4832 120,80
5 Ruud van Kalmthout 1248 1149 1192 1194 4783 119,58
6 Doke Visser 1145 1298 1148 1190 4781 119,53
7 Tiny Ploeger 1155 1185 1230 1114 4684 117,10
8 Bea van Oenen 1092 1204 1214 1173 4683 117,08
9 Cayasta Schepers 1228 1223 2451 122,55
10 Maria de Vries 1102 1187 2289 114,45
F-klasse 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde totaal gemid.
1 Gre de Graaf 1188 1216 1242 1174 4820 120,50
2 Julia Beijerbacht 1190 1219 1135 1190 4734 118,35
3 Meindert de Boer 1192 1095 1201 1170 4658 116,45
4 Fred Udo 1111 1156 1212 1120 4599 114,98
5 Mary van Tiem 1139 1080 1021 1150 4390 109,75
G-klasse 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde totaal gemid.
1 Marcel Vledder 1219 1206 1228 1170 4823 120,58
2 Willy Schreuder 1154 1144 1194 1151 4643 116,08
3 Sonja Pick 1126 1174 1117 1148 4565 114,13
4 Mirjam van den Berg 1175 1180 1041 1111 4507 112,68
5 Jolanda Breed 1123 1150 1044 1137 4454 111,35
6 Bep Beijk 1082 1083 1060 1067 4292 107,30
7 Joke Oudhuis 1050 1105 2155 107,75
H-klasse 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde totaal gemid.
1 Mart Schaar 1111 1080 1101 1049 4341 108,53
2 Aranka Bakker 1118 1041 1146 1005 4310 107,75
3 Frans Ponder 1108 1056 1073 1038 4275 106,88
4 Anna Benjamins 1060 1044 1029 1133 4266 106,65
5 Thea van Deventer 1002 1079 1070 1063 4214 105,35
6 Enja Kuijt 1097 984 1026 1081 4188 104,70
7 Rita Hoogeland 1065 1028 2093 104,65
I-klasse 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde totaal gemid.
1 Ilona Valk 1052 1022 1147 1049 4270 106,75
2 Wim van Breukelen 967 989 1000 987 3943 98,58
J-klasse 1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde totaal gemid.
1 Monique Markx 933 959 957 922 3771 94,28