te Kudelstaart, opgericht 17 mei 1976
Home » Uitslagen algemeen » Eindstand afd. West
Eindstand selectiewedstrijd Individueel 2014/15
Afdeling: 4000
Plaats Speler Klasse Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Totaal Gemiddelde Top serie
1 Martin van den Heuvel Hoofdklasse HA 1482 1459 1452 1452 5845 146,13 1482
2 Jan  Drent Hoofdklasse HA 1464 1451 1443 1443 5801 145,03 1464
3 Cock  Tukker Hoofdklasse HA 1438 1432 1420 1417 5707 142,68 1438
4 Leo van Tiem Hoofdklasse HA 1423 1402 1399 1396 5620 140,50 1423
5 Albert  Geleijn Hoofdklasse HA 1394 1388 1359 1356 5497 137,43 1394
1 Iko van Elburg Hoofdklasse HB 1403 1402 1396 1395 5596 139,90 1403
2 Jos van Rikxoort Hoofdklasse HB 1446 1418 1369 1355 5588 139,70 1446
3 Martin de Boer Jr. Hoofdklasse HB 1395 1392 1391 1387 5565 139,13 1395
4 Alex  Pietersen Hoofdklasse HB 1398 1396 1381 1379 5554 138,85 1398
5 Robert  Pick Hoofdklasse HB 1411 1400 1351 1344 5506 137,65 1411
6 Eric  Roosendaal Hoofdklasse HB 1386 1383 1365 1354 5488 137,20 1386
7 Paul van den Berg Hoofdklasse HB 1401 1382 1379 1320 5482 137,05 1401
8 Wim  Eijlers Hoofdklasse HB 1397 1373 1352 1328 5450 136,25 1397
9 Hans van Leeuwen Hoofdklasse HB 1361 1334 1329 1292 5316 132,90 1361
10 Henk  Goldstein Hoofdklasse HB 1339 1322 1319 1284 5264 131,60 1339
1 Simone  Frijlink Hoofdklasse DA 1430 1424 1422 1393 5669 141,73 1430
2 Jacqueline  Heijnis Hoofdklasse DA 1424 1420 1398 1392 5634 140,85 1424
3 Joke  Schagen Hoofdklasse DA 1398 1382 1364 1358 5502 137,55 1398
4 Marry  Verhoeven Hoofdklasse DA 1399 1381 1368 1327 5475 136,88 1399
5 Petra  Houweling Hoofdklasse DA 1371 1366 1351 1340 5428 135,70 1371
6 Nel  Henneman Hoofdklasse DA 1391 1361 1318 1313 5383 134,58 1391
7 Tiny  Amsing Hoofdklasse DA 1370 1341 1341 1315 5367 134,18 1370
8 Anneke van den Heuvel Hoofdklasse DA 1342 1329 1316 1309 5296 132,40 1342
1 Kees  Kuypers Klasse C 1422 1412 1378 1376 5588 139,70 1422
2 Danny de Graaff Klasse C 1396 1367 1340 1321 5424 135,60 1396
3 John de Vries Klasse C 1379 1365 1350 1328 5422 135,55 1379
4 Nicole  Zonneveld Klasse C 1359 1333 1319 1313 5324 133,10 1359
5 Tim van Tiem Klasse C 1343 1329 1324 1323 5319 132,98 1343
6 Jaap  Ploeger Klasse C 1346 1315 1307 1302 5270 131,75 1346
7 Joke de Haan Klasse C 1351 1310 1308 1300 5269 131,73 1351
8 Henny van Breukelen-Mosman Klasse C 1370 1316 1302 1281 5269 131,73 1370
9 Elisa  Houweling Klasse C 1326 1283 1273 1271 5153 128,83 1326
10 Chris van Kalmthout Klasse C 1304 1278 1260 1227 5069 126,73 1304
11 Jaap  Goldstein Klasse C 1284 1275 1242 1218 5019 125,48 1284
12 Sjaak  Siebeling Klasse C 1272 1271 1224 1220 4987 124,68 1346
1 Monique  Brandsma Klasse D 1340 1337 1328 1304 5309 132,73 1340
2 Karin  Geleijn Klasse D 1325 1323 1315 1301 5264 131,60 1325
3 Annette  Meijer Klasse D 1409 1268 1257 1217 5151 128,78 1409
4 Dewan  Jodha Klasse D 1338 1306 1250 1243 5137 128,43 1338
5 Jan de Groot Klasse D 1355 1279 1242 1240 5116 127,90 1355
6 Rob  Kuypers Klasse D 1327 1282 1249 1243 5101 127,53 1327
7 Jannie  Plooijer Klasse D 1277 1274 1269 1253 5073 126,83 1277
8 Monique  Zonneveld Klasse D 1297 1257 1255 1255 5064 126,60 1297
9 Anneke de Groot Klasse D 1284 1278 1246 1236 5044 126,10 1284
10 Nico  Bakker Klasse D 1290 1255 1248 1213 5006 125,15 1338
11 Els de Groot Klasse D 1249 1245 1238 1230 4962 124,05 1249
12 Nel  Spruit Klasse D 1243 1230 1215 1197 4885 122,13 1243
13 Henk  Brozius Klasse D 1228 1213 1168 1147 4756 118,90 1228
1 Jan  Piet Klasse E 1315 1299 1293 1284 5191 129,78 1315
2 Theo van Leijden Klasse E 1335 1280 1257 1253 5125 128,13 1335
3 Ramon  Gopie Klasse E 1294 1271 1247 1245 5057 126,43 1294
4 Margriet  Duin Klasse E 1259 1246 1239 1236 4980 124,50 1259
5 Bea van Oenen Klasse E 1279 1262 1214 1204 4959 123,98 1279
6 Doke  Visser Klasse E 1298 1193 1190 1148 4829 120,73 1298
7 Ruud van Kalmthout Klasse E 1248 1194 1192 1149 4783 119,58 1248
8 Cayasta  Schepers Klasse E 1228 1223 1162 1159 4772 119,30 1248
9 Tiny  Ploeger Klasse E 1230 1185 1155 1142 4712 117,80 1230
10 Maria de Vries Klasse E 1200 1187 1139 1102 4628 115,70 1200
1 Gre de Graaf Klasse F 1242 1216 1189 1188 4835 120,88 1242
2 Julia  Beijerbacht Klasse F 1219 1190 1190 1157 4756 118,90 1219
3 Meindert de Boer Klasse F 1201 1192 1172 1170 4735 118,38 1201
4 Fred  Udo Klasse F 1223 1212 1156 1124 4715 117,88 1223
5 Greet den Otter Klasse F 1203 1193 1168 1092 4656 116,40 1203
6 Mary van Tiem Klasse F 1150 1139 1097 1087 4473 111,83 1150
1 Marcel  Vledder Klasse G 1228 1219 1206 1206 4859 121,48 1228
2 Willy  Schreuder Klasse G 1194 1154 1151 1144 4643 116,08 1194
3 Mirjam van den Berg Klasse G 1180 1175 1122 1111 4588 114,70 1180
4 Sonja  Pick Klasse G 1174 1148 1126 1117 4565 114,13 1174
5 Jolanda  Breed Klasse G 1150 1141 1137 1123 4551 113,78 1150
6 Josephine  Gennissen Klasse G 1129 1123 1123 1074 4449 111,23 1129
7 Joke  Oudhuis Klasse G 1122 1111 1105 1050 4388 109,70 1129
8 Bep  Beijk Klasse G 1083 1082 1067 1064 4296 107,40 1083
1 Aranka  Bakker Klasse H 1146 1135 1118 1041 4440 111,00 1146
2 Mart  Schaar Klasse H 1111 1101 1080 1070 4362 109,05 1111
3 Frans  Ponder Klasse H 1108 1094 1073 1062 4337 108,43 1108
4 Anna  Benjamins Klasse H 1133 1070 1060 1044 4307 107,68 1133
5 Enja Maria  Kuijt Klasse H 1097 1087 1081 1042 4307 107,68 1097
6 Rita  Hoogeland Klasse H 1096 1065 1057 1028 4246 106,15 1096
7 Thea van Deventer Klasse H 1079 1070 1063 1009 4221 105,53 1079
1 Ilona  Valk Klasse I 1147 1052 1049 1022 4270 106,75 1147
2 Moniek van Kalmthout Klasse I 1066 1040 976 920 4002 100,05 1066
3 Wim van Breukelen Klasse I 1000 989 987 982 3958 98,95 1000
1 Monique  Markx Klasse J 959 957 944 939 3799 94,98 959