te Kudelstaart, opgericht 17 mei 1976
Home » Uitslagen algemeen » Dag uitslag afd. West
Dag uitslag
Datum 07 maart 2015
Klasse Hoofdklasse HA
Plaats Naam Ronde 5 Ronde 6 Totaal Gem.
1 Martin van den Heuvel 1.452 1.433 2.885 144,25
2 Jan Drent 1.443 1.424 2.867 143,35
3 Leo van Tiem 1.382 1.399 2.781 139,05
4 Albert Geleijn 1.356 1.359 2.715 135,75
Klasse Hoofdklasse HB
Plaats Naam Ronde 5 Ronde 6 Totaal Gem.
1 Jos van Rikxoort 1.355 1.446 2.801 140,05
2 Iko van Elburg 1.403 1.395 2.798 139,90
3 Martin de Boer Jr. 1.392 1.395 2.787 139,35
4 Alex Pietersen 1.398 1.381 2.779 138,95
5 Wim Eijlers 1.352 1.373 2.725 136,25
6 Eric Roosendaal 1.337 1.354 2.691 134,55
7 Paul van den Berg 1.306 1.382 2.688 134,40
8 Robert Pick 1.320 1.344 2.664 133,20
9 Hans van Leeuwen 1.292 1.361 2.653 132,65
10 Henk Goldstein 1.322 1.284 2.606 130,30
Klasse Hoofdklasse DA
Plaats Naam Ronde 5 Ronde 6 Totaal Gem.
1 Simone Frijlink 1.393 1.424 2.817 140,85
2 Joke Schagen 1.364 1.358 2.722 136,10
3 Jacqueline Heijnis 1.320 1.392 2.712 135,60
4 Petra Houweling 1.340 1.330 2.670 133,50
5 Marry Verhoeven 1.368 1.277 2.645 132,25
6 Anneke van den Heuvel 1.329 1.286 2.615 130,75
7 Tiny Amsing 1.288 1.313 2.601 130,05
Klasse Klasse C
Plaats Naam Ronde 5 Ronde 6 Totaal Gem.
1 Kees Kuypers 1.412 1.376 2.788 139,40
2 John de Vries 1.365 1.350 2.715 135,75
3 Danny de Graaff 1.300 1.340 2.640 132,00
4 Tim van Tiem 1.323 1.291 2.614 130,70
5 Joke de Haan 1.299 1.308 2.607 130,35
6 Nicole Zonneveld 1.319 1.270 2.589 129,45
7 Elisa Houweling 1.273 1.283 2.556 127,80
8 Henny van Breukelen-Mosman 1.281 1.266 2.547 127,35
9 Sjaak Siebeling 1.272 1.271 2.543 127,15
10 Jaap Goldstein 1.242 1.284 2.526 126,30
11 Chris van Kalmthout 1.200 1.223 2.423 121,15
12 Jaap Ploeger 1.307 0 1.307 130,70
Klasse Klasse D
Plaats Naam Ronde 5 Ronde 6 Totaal Gem.
1 Annette Meijer 1.409 1.268 2.677 133,85
2 Monique Brandsma 1.340 1.304 2.644 132,20
3 Rob Kuypers 1.327 1.240 2.567 128,35
4 Monique Zonneveld 1.297 1.255 2.552 127,60
5 Nico Bakker 1.290 1.255 2.545 127,25
6 Karin Geleijn 1.301 1.215 2.516 125,80
7 Jannie Plooijer 1.212 1.274 2.486 124,30
8 Els de Groot 1.206 1.238 2.444 122,20
9 Jan de Groot 1.226 1.196 2.422 121,10
10 Anneke de Groot 1.246 1.155 2.401 120,05
11 Henk Brozius 1.139 1.129 2.268 113,40
Klasse Klasse E
Plaats Naam Ronde 5 Ronde 6 Totaal Gem.
1 Jan Piet 1.293 1.284 2.577 128,85
2 Bea van Oenen 1.262 1.279 2.541 127,05
3 Ramon Gopie 1.294 1.245 2.539 126,95
4 Margriet Duin 1.259 1.236 2.495 124,75
5 Maria de Vries 1.200 1.139 2.339 116,95
6 Theo van Leijden 1.197 1.134 2.331 116,55
7 Cayasta Schepers 1.162 1.159 2.321 116,05
8 Doke Visser 1.193 1.107 2.300 115,00
9 Tiny Ploeger 1.142 0 1.142 114,20
Klasse Klasse F
Plaats Naam Ronde 5 Ronde 6 Totaal Gem.
1 Greet den Otter 1.203 1.193 2.396 119,80
2 Gre de Graaf 1.189 1.167 2.356 117,80
3 Fred Udo 1.223 1.124 2.347 117,35
4 Meindert de Boer 1.172 1.170 2.342 117,10
5 Julia Beijerbacht 1.089 1.157 2.246 112,30
6 Mary van Tiem 1.097 1.087 2.184 109,20
Klasse Klasse G
Plaats Naam Ronde 5 Ronde 6 Totaal Gem.
1 Marcel Vledder 1.192 1.206 2.398 119,90
2 Joke Oudhuis 1.122 1.111 2.233 111,65
3 Mirjam van den Berg 1.092 1.122 2.214 110,70
4 Jolanda Breed 1.067 1.141 2.208 110,40
5 Josephine Gennissen 1.074 1.123 2.197 109,85
6 Willy Schreuder 1.051 1.112 2.163 108,15
7 Sonja Pick 1.055 1.074 2.129 106,45
8 Bep Beijk 1.064 984 2.048 102,40
Klasse Klasse H
Plaats Naam Ronde 5 Ronde 6 Totaal Gem.
1 Frans Ponder 1.062 1.094 2.156 107,80
2 Aranka Bakker 1.020 1.135 2.155 107,75
3 Rita Hoogeland 1.057 1.096 2.153 107,65
4 Enja Maria Kuijt 1.087 1.042 2.129 106,45
5 Mart Schaar 1.070 1.059 2.129 106,45
6 Anna Benjamins 1.070 1.021 2.091 104,55
7 Thea van Deventer 1.009 1.003 2.012 100,60
Klasse Klasse I
Plaats Naam Ronde 5 Ronde 6 Totaal Gem.
1 Wim van Breukelen 967 982 1.949 97,45
2 Moniek van Kalmthout 920 976 1.896 94,80
Klasse Klasse J
Plaats Naam Ronde 5 Ronde 6 Totaal Gem.
1 Monique Markx 944 939 1.883 94,15